Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Vahşice katledilen otel sahibi çiftin cinayetindeki sır perdesi aralandı!

İstanbul Avcılar’da otel sahibi Esra Yıldız, boğazı kesilerek evinde öldürülmüş, kocası Nuri Yıldız ise 3 gün sonra başından vurulmuş halde bulunmuştu.

  • Reklam
Vahşice katledilen otel sahibi çiftin cinayetindeki sır perdesi aralandı!
29 Kasım 2021 - 14:46
Reklam
Esenyurt'ta geçtiğimiz ay içi yanmış bir otomobille ortaya çıkan esrarengiz cinayetle ilgili çalışmalar devam ederken Esenyurt TEM Otoyolu Haramidere bağlantı yolunda terk edilmiş ve içi yanmış bulunan otomobilin sahibinin Beyoğlu ve Fatih'te otel sahibi olan Nuri Yıldız olduğu belirlenmişti.

Yıldız'a ulaşamayan, savcıdan aldığı kararla Avcılar polisinin de desteğiyle Denizköşkler Mahallesi Sevgi Sokakta bulunan Yıldız ailesinin evine çilingir aracılığıyla giren Esenyurt polisi evde yapılan aramada Nuri Yıldız'ın eşi Esra Yıldız'ın boğazı kesilerek öldürülmüş olduğu belirledi. Kapıda herhangi bir zorlama olmadığı, katil yada katillere kapıyı Esra Yıldız'ın açmış olabileceği bu nedenle de tanıdık olabileceği değerlendirilirken İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı araştırmalarda, otel sahibi Nuri Yıldız'ın olay sabahı eşiyle birlikte araçla evden çıkıp otellerine gittiklerini, akşam ise Esra Yıldız'ın taksiyle eve döndüğünü belirledi. 3 gün boyunca süren çalışmalar sonucunda Nuri Yıldız'ın cesedi Beylikdüzü'nde başına bir el ateş edilmiş halde bulundu.


Cinayet Büro Dedektifleri tarafından yapılan çalışmalar ve alınan ifadeler sonucunda HTS kayıtları incelemesinde şüpheli şahısların kimliklerini tek tek tespit edilirken 2 farklı adrese eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda şüpheliler Fahri Y. (58), Zübeyde Y. (65), Songül Y. (37), Mühyettin Y. (35), Ferhat Y. (27), Berfin Y. (26) ve Aleyna Y. (20) gözaltına alınırken gözaltına alınan 7 şüphelinin çiftin akrabaları olduğu ve aralarında borç meselesi yüzünden ailevi sorunlar olduğu öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum