• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

250 milyon dolarlık tartışmalı projedeki otel açılıyor!

250 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen proje içinde yer alan ve bu yaz ilk misafirlerini kabul edecek otel Bodrum’un yeni gözdesi olacak.

  • Reklam
250 milyon dolarlık tartışmalı projedeki otel açılıyor!
30 Nisan 2022 - 01:34
Reklam
Reklam
Reklam
Tartışmaların odağındaki The Bo Viera projesi bünyesinde yer alan ve bu sezon hizmet vermeye başlayacak olan The Bo Vue Curio Collection By Hilton hakkında bilgi veren Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci yeni yatırımlarının Bodrum turizmi için çok önemli bir adres olacağını söyledi.

85 odalı ve 180 yatak kapasiteli olarak planlanan The Bo Vue Curio Collection By Hilton'da tüm odaların deniz manzaralı olarak tasarlandığını belirten Bezci, 150 metrelik büyüleyici bir sahile sahip olan otelin benzersiz mutfak deneyimiyle de dikkat çekeceğini söyledi. Dünya standartlarında spa hizmeti verecek The Bo Vue Curio Collection By Hilton 2022 yaz sezonunda hizmet vermeye başlaması ile birlikte Bodrum’un en gözde otelleri arasında olması bekleniyor.


Besa Grubu tarafından hayata geçirilen Bodrum’daki The Bo Viera’nın içindeki söz konusu proje ruhsatsız, izinsiz ilave inşaat ve dolgular olduğu gerekçesiyle 2019 yılında mühürlenmiş kamuoyunda uzun süre tartışılmıştı. Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı olan Salih Bezci geçtiğimiz yıl Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ soruşturması kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde (TEM) ifade vermişti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum