Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

5 uçakla gelip Bodrum'da bin 200 yataklı otel kapattılar!

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla’nın Bodrum ilçesi Torba Mahallesi’ndeki ultra lüks bir otelde Hintli milyarderlerin düzenlediği düğün karnavalı birbirinden ilginç görüntülere sahne oldu.

  • Reklam
5 uçakla gelip Bodrum'da bin 200 yataklı otel kapattılar!
23 Mayıs 2022 - 13:20
Reklam
5 uçak ile Bodrum’a gelen ve 1200 yataklı oteli tamamen kapatan Hintli milyarderlerin karnavalı birbirinden ilginç görüntülere neden olurken Hint ve Rus dansçıları, birbirinden ilginç şovları ve dünyaca ünlü Hintli Dj Sumit Sethi’nin çaldığı müziklerle çılgınca dans edip eğlendi.

Londra’dan gelen özel konukların da katıldığı Bodrum'daki ultra lüks otelde düzenlenen karnavalda Hindistan ve Anadolu mutfağının lezzetleri konuklara ikram edilirken Hintli milyarderlerin 34 derece sıcaklıkta birbirleri ile şıklık yarışına girdikleri dikkat çekti. Hintli milyarderin düğün organizasyonu üstlenen Duygu Kuşkulu yaptığı açıklamada Hintli zenginlerin Türkiye’ye olan ilgisinin her geçen gün arttığını belirterek şu açıklamalarda bulundu:


''Düzenlediğimiz Hint düğünlerinin yanı sıra karnaval organizasyonları da yapmaya başladık. Eylül ekim aylarında 4 karnaval daha organize edeceğiz. Bu tür organizasyonlar sadece bulundukları otele değil, ilçeye ve ülke ekonomisine ciddi katkı ve olumlu tanıtımda bulunuyor. Bu nedenle Bodrum Hintli şirketlerin ilgi odağı olmayı başardı.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum