Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya'ya İngiliz turist akını başladı!

İngiltere’nin Türkiye’yi seyahat sonrası zorunlu otel karantinası gerektiren kırmızı listeden çıkarması yönündeki kararının ardından ilk İngiliz turist kafilesi, turizmin başkenti Antalya’ya geldi.

  • Reklam
Antalya'ya İngiliz turist akını başladı!
24 Eylül 2021 - 04:50
Reklam
İngiltere’nin East Midlands kentindeki havalimanından kalkan uçak, 90 yolcusuyla saat 21.15’te Antalya Havalimanı’na inerken uçaktan inen turistler termal kameralardan geçip pasaport işlemlerini tamamladı.

Uçaktan inen yolcular, pasaport kontrolü öncesinde termal kameralardan vücut ısıları kontrol edilerek içeri alınırken orta yaş üstü oldukları dikkati çeken yolcuların tamamının maske kuralına uyduğu gözlendi. Bagaj teslim noktasında bagajlarını bekleyen yolcuların burada da yine koronavirüs önlemlerine dikkat ettikleri görüldü.


Türkiye’ye ve özellikle Antalya’ya geldikleri için çok mutlu olduklarını ifade eden İngiliz turistler, kırmızı liste kararından ve karşılamadan da çok memnun olduklarını ve Türk insanının çok sıcakkanlı olduğunu söyledi. Daha çok kültür turu ve yemekler için Türkiye'ye geldiklerini belirten İngiliz turistler Türkiye'nin kırmızı listeden çıkartılmasından duydukları memnuniyeti dile getirirken konaklayacakları otellere gitmek için Antalya Havalimanı’ndan ayrıldı. İngiltere’den Antalya’ya gün içerisinde 500 civarında turistin gelmesi bekleniyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum