• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bodrum'daki otel gelirlerinin yüzde 10'unu çalışanlarına dağıtacak!

Bodrum’un en güzel noktalarından birinde konumlanan, yeni sezon için ekibini daha da güçlendirerek kusursuz bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren otel deneyimli ekibini, bünyesine yeni çalışma arkadaşları katarak genişletiyor.

  • Reklam
Bodrum'daki otel gelirlerinin yüzde 10'unu çalışanlarına dağıtacak!
18 Ocak 2023 - 15:20
Reklam
Reklam
İnsan kaynağına her zaman öncelik veren, yatırım yapan, çalışanlarını odağına alan uygulamaları ve ödüllendirme sistemleri ile çalışan markası olmaya devam eden Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un en dikkat çeken uygulamalarından biri olan otel gelirlerinin yüzde 10’unun çalışanlara eşit olarak dağıtılması yenilikçi ve dikkat çeken uygulamalar arasında yer alıyor.

Ekibinin gelişmesi, mevcut çalışanlarının yeteneklerinin geliştirilmesi ve mutlu çalışması için gerekli uygulamalara imza atan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan hizmet sektöründe çalışan ekibin önemine vurgu yaparak şu açıklamalarda bulundu:


''Sektörümüz insanı önceliklendiren, hizmete dayanan bir sektör. Gerekli altyapıyı sağladıktan sonra, en büyük farkı yaratacak detay insan unsuru. Yeni sezon yaklaşırken deneyimli ekibimizi aramıza yeni katılacak isimlerle daha da genişletmeyi hedefliyoruz, bünyemize her pozisyonda yeni ekip arkadaşları ekleyerek büyüyoruz. Biz insan kaynağımıza yatırım yapıyoruz, onların gelişmesi konuklarımızla olan ilişkilerine yansıyor. Başarı için çalışanlarımızın iyi şartlarda olmasını, takdir edilmesini, karar alma süreçlerine dahil olmalarını, hak ettikleri pozisyonlara ulaşmalarını ve deneyimlerin ekibimize aktarılmasını önemsiyoruz. Geleceğin liderlerini yaratmak hedefiyle bu konudaki çalışmalarımız her yıl gelişerek sürüyor.  Artık çalışan ve çalışma ortamı dinamiklerinin çok değiştiğinin farkındayız ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Çalışma düzeni geçmişte olduğu gibi 9-5 saatleri arasında, ofiste, şirket ekipmanlarına bağlı kalarak ilerlemiyor, günümüzde herkes zaman, mekân ve ekipman sınırlarına hapsolmadan daha esnek biçimde çalışabilme imkanına sahip. Dönüşen çalışma ortamı performans odaklı, kendi hedeflerini koyabilen, bilgiyi paylaşabilen, liderlik vizyonu taşıyan, teknolojiyi her yönüyle etkin biçimde iş süreçlerine katabilen ekip üyelerinden oluşuyor. Eğitimlerin önemi her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de artıyor. Biz de bu dengeleri göz önünde bulundurup süreçlerimize entegre ediyoruz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum