Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Divan Grubu'nun Ankara'daki yeni oteli açılış için gün sayıyor

Kapılarını açmaya hazırlanan Divan Ankara, Divan Grubu hizmet ve kalitesiyle başkentin kurumsal ve turistik değerlerine yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

  • Reklam
Divan Grubu'nun Ankara'daki yeni oteli açılış için gün sayıyor
20 Aralık 2021 - 07:47
Reklam
Ankara'nın önemli lokasyonlarından Çankaya’da hizmet vermeye hazırlanan Divan Ankara, şehrin hızla gelişen kurumsal ve turistik değerlerine Divan Grubu hizmet ve kalitesiyle katkı sağlamayı amaçlıyor.

Gülsan Holding ile yapılan anlaşmanın ardından yeni otelin, renovasyon çalışmalarını takiben Mart 2022’de misafirlerini ağırlamaya başlaması planlanırken Divan Grubu'nun kalitesinden ödün vermeyen konaklama hizmetlerinin yanı sıra, yeme içme alanlarındaki lezzet deneyimlerini, geniş balo ve konferans salonlarındaki etkinliklerini misafirleriyle buluşturmayı hedefleyen Divan Ankara, kurumsal ve özel gün organizasyonlarının da önemli adresi olmaya hazırlanıyor.


Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk ve Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gül‘ün hazır bulunduğu toplantıda, iki kurum arasında gerçekleşen imza töreninin ardından yeni otel renovasyonuna başlanan Divan Ankara 6 suit, 2 kral dairesi olmak üzere toplam 150 oda ile misafirlerine unutulmaz konaklama deneyimi sunacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum