Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyaca ünlü otel zincirleri Bodrum'u markaja aldı!

Akdeniz Turizm Vakfı (Mediterranean Tourism Foundation-MTF) tarafından Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı'nın (BOTAV) desteğiyle bölgedeki ülkelerin turizm alanındaki iş birliğini artırmak, turizmin geleceğini ele almak ve bu alandaki yeni trendleri değerlendirmek üzere düzenlenen Akdeniz Turizm Forumu Malta'da gerçekleştirildi.

  • Reklam
Dünyaca ünlü otel zincirleri Bodrum'u markaja aldı!
16 Haziran 2022 - 13:26
Reklam
3 bin 500 yıllık tarihiyle kadim medeniyetlerden miras aldığı uygarlığı, doğal güzellikleri ve özgün mimarisiyle öne çıkan Bodrum'un karakteristik özellikleriyle yerli ve yabancı turistler nezdinde cazibesini her geçen gün artırdığını söyleyen Bodrum Belediye Başkanı Aras yerli ve yabancı turistlerin bölgeyi yeryüzü cenneti ve güzelliklerin buluştuğu yer olarak tanımladığını, Bodrum'un salgın döneminde artan nüfusundan bahsetti.

Bodrum'a dünyanın dört bir yanından üst düzey turistlerin geldiğini kaydeden Başkan Aras pansiyonculukla başlayan turizm yolculuğunda büyük kitlelere hizmet ederek devam eden Bodrum'un şimdi de dünyaca ünlü markaların buluştuğu bir destinasyon olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirterek şunları kaydetti:


''Dünyaca ünlü otel ve restoran zincirleri kente girmek için kıyasıya rekabet halinde. Mega ve süper yatlara hizmet veren markalar ile önemli konut markaları da Bodrum'da yatırım için fırsat kolluyorlar. Şu anda Bodrum'a yapılacak yatırım bir fırsat olarak görülüyor. Çünkü Bodrum tarihiyle olduğu kadar eğlence sektörü, gastronomisi ve dillere destan mavi yolculuğuyla; yelken sporları ile kültür ve sanatın başkenti olma yolunda ilerlemesiyle adından söz ettiriyor.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum