• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İsmi değişti akıbeti değişmedi! 5 yıldızlı 411 odalı otel icradan satışa çıktı

İcradan satışa çıkan oteller kervanına her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor.

  • Reklam
İsmi değişti akıbeti değişmedi! 5 yıldızlı 411 odalı otel icradan satışa çıktı
06 Haziran 2022 - 23:04
Reklam
Reklam
2016 yılında turizmin başkenti Antalya'nın Alanya ilçesinde Azur Resort Spa ismi ile açılan ancak 2020 yılında işletme ruhsatı olmadığı ve kaçak çalıştığının tespit edilmesi üzerine mühürlenerek kapatılan daha sonra ismi değiştirilerek Clup Hotel Casa Ruza olarak faaliyete başlayan otel Alanya İcra Dairesi tarafından açık artırma usulü ile satışa çıkarıldı.

Alanya'nın Payallar Mahallesi’nde bulunan 6 bin 331,15 metrekare alana sahip Alanyalı iş insanı ve siyasetçi Bahri Şanlı'ya ait 5 yıldızlı 411 odalı Clup Hotel Casa Ruza'nın satışı 28 Temmuz 2022 tarihinde yapılacak.


2020 yılında mühürlü ve kapalı olmasına rağmen Tatil Budur isimli rezervasyon sitesi üzerinden rezervasyon alınması ve satışının yapılması tepkilere ve mağduriyetlere neden olan Clup Hotel Casa Ruza için Alanya İcra Dairesi tarafından 107 milyon 711 bin TL muhammen bedel belirlenirken Payallar Belediyesi’nin, işadamı Bahri Şanlı hakkında 2011 yılında Payallar Beldesi Büyükyer Mahallesi’nde ruhsat almadan kaçak otel inşaatı yaptırdığı gerekçesiyle açtığı davada Alanya 5. Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2 Ekim’de yapılan karar duruşmasında hakim bilirkişi raporu doğrultusunda Bahri Şanlı’yı suçlu bularak 12 ay hapis cezasına çarptırmıştı. Bahri Şanlı ise yaptığı açıklamada, Payallar Belediye Başkanı Abdullah Öztürk’ü inşaat ruhsatı vermemekle suçlamıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zafer Cengiz
    5 ay önce
    DİKKAT: 'CHALING' DİYE BİR KELİME YOKTUR..! BU ANLAMSIZ İLANI 'HEMEN KALDIRMANIZ' TAVSİYE..! ZC