• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul'daki ünlü 5 yıldızlı otelde korkunç olay!

İstanbul Kağıthane'de faaliyette olan ünlü 5 yıldızlı otelde korkunç bir olay yaşandı.

  • Reklam
İstanbul'daki ünlü 5 yıldızlı otelde korkunç olay!
21 Ocak 2023 - 06:05
Reklam
Reklam
Yaşanan korkunç olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre tatil için Türkiye'ye gelen ve İstanbul Kağıthane'de bulunan 5 yıldızlı Four Points by Sheraton'a yerleşen İsveç vatandaşı Yasmine Merji otele giriş yaptıktan sonra otel çalışanına ailesine ulaşmak için internete bağlanmak istediğini söyledi.

Bir süre lobide bekledikten sonra odasına çıkan Mejri, Four Points by Sheraton'ın otopark giriş çıkışında ölü olarak bulundu. İhbar edilmesi üzerine olay yerine ekipler sevk edilirken otel ve çevresinde inceleme yapan ve olayla ilgili otel çalışanlarının ifadesini alan Cumhuriyet savcısı ve olay yeri inceleme ekipleri kadının ölümünde intihar ihtimali üzerinde dururken polis kayıtlarına şüpheli ölüm olarak geçen olayla ilgili inceleme sürüyor.


Olayla ilgili ifadesine başvurulan Four Points by Sheraton İstanbul Hotel'in resepsiyon müdürü olarak görev yapan K.Y. yaşanan korkunç olayla ilgili olarak şunları söyledi:


''Saat 17.45 sıralarında içeriye yabancı uyruklu kadın geldi ve yakınına ulaşmak amacıyla internetimizi kullanmak istediğini belirterek Wi-Fi ağımızın şifresini talep etti. Kadın benimle İngilizce konuştu. Normal şartlarda misafirlerimiz ile Wi-Fi şifresi paylaştığımız için kendisi ile internet şifresini paylaştım. Akabinde ise şifreyi aldıktan sonra oturma alanlarının bulunduğu lobi kısmına yönelen şahsı otel giriş çıkışlarının yoğun olması sebebiyle tekrar görmedim.''


Saat 18:30 sıralarında bir kadının otelin yan tarafında bulunan mal kabul bölümüne giden alanda yerde yattığını gördüğünü belirten otelin risk önleme departmanında görev yapan Ö.B. ise ifadesinde kadını tam yerde iken gördüğünü, düşüş anını görmediğini, sonrasında ise 112'yi arayarak olay yerine polis ekiplerini ve ambulans çağırdığını belirterek otel görevlilerine bilgi verdiğini, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin kadının öldüğünü söylediklerini söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum