• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kamil Koç yeni iletişim ajansını belirledi

Türkiye seyahat sektörünün, köklü, öncü ve lider firması Kamil Koç’un iletişim ajansını seçmek üzere açtığı konkur sonuçlandı.

  • Reklam
Kamil Koç yeni iletişim ajansını belirledi
09 Mart 2023 - 15:19
Reklam
Reklam
Reklam
Kamil Koç’un yeni dönem iletişim faaliyetlerini üstlenen GTC İletişim Danışmanlık başta Lider İletişimi, İtibar Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Medya İlişkileri, Kriz Yönetimi, Networking Yönetimi, Ekinlik Organizasyon Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluk Yönetimi, İçerik Üretimi, Konu & Gündem Yönetimi, Kurumsal İletişim & İç İletişim Koordinasyonu olmak üzere tüm iletişim süreçlerinde hizmet verecek.

97 yıllık köklü geçmişi ile seyahat sektörüne öncülük ve liderlik eden Kamil Koç, 2019’dan bu yana gerçekleştirdiği FlixBus iş ortaklığıyla yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Sunduğu konforlu ve kaliteli yolculuk deneyiminin yanı sıra teknolojik hizmetlerini yeni bir seviyeye taşıyan Kamil Koç, Türkiye’de 71 il ve 306 ilçeyi kapsayan seyahat noktasını, iş ortağı ile birlikte hali hazırda gerçekleştirdiği Sofya ve Bükreş seferleri ile birlikte Avrupa’ya da genişletmeye başladı.


Halkla ilişkiler sektörünün 25 yıllık köklü markalarından GTC; MAN, Boeing, İpragaz, Global Yatırım Holding, Kaleseramik, Kalekim, Türkiye Müteahhitler Birliği, Mesa, Trendyol, Koleksiyon Mobilya, YASED gibi önde gelen marka ve STK’lara hizmet veriyor. Bunun yanında Avrupa Birliği ve Bakanlıklar ile de çeşitli projeler yürütüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum