Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Örnek uygulama! Aşı yaptıran vatandaşlara konaklamalarda indirim sağlayacaklar

Aşıyı tamamla indirimi yakala sloganıyla yola çıkan dernek, birinci ve ikinci doz aşısını yaptıran vatandaşlara konaklama konusunda belli bir oranda indirim uygulayacak.

  • Reklam
Örnek uygulama! Aşı yaptıran vatandaşlara konaklamalarda indirim sağlayacaklar
26 Temmuz 2021 - 15:15
Reklam
Trabzon Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde Trabzon Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD) tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında aşıya karşı başlatılan ''Aşıyı tamamla indirimi yakala'' isimli teşvik kampanyası 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak.

Koronavirüs sürecinden en fazla etkilenen sektörlerin başında geldiklerini belirten TİSAD Başkanı Murat Çavga yaşadıkları mağduriyeti önümüzdeki günlerde tekrar yaşamamak adına ellerini taşın altına koyarak böyle bir çalışma içerisine girdiklerini belirterek şunları söyledi:


''Şehirde şu anda 40'a yakın işletme, bu konuya gönülden destek verdiler, onlara da teşekkür ediyorum. Otellerin yapacağı indirimlerin yüzdelik oranlarını bir süre sonra TİSAD'ın internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyuracağız.''


Trabzon'un, aşılama konusunda Türkiye ortalamasında olduğunu söyleyen İl Sağlık Müdürü Hakan Usta bunu daha yukarılara çekip öncelikle kısa sürede sarı, daha sonra da mavi il olmaya gayret ettiklerini belirtti.


TİSAD tarafından düzenlenen kampanyanın anlamlı olduğuna işaret eden Usta, Trabzon'da aşılama oranını artırabilmek adına çeşitli çalışmaların sürdüğünü, bu teşvikle birlikte daha çok insanın aşı olacağını ve projeyle birlikte işletme sahiplerinin, ikinci doz ile ilk aşılarını 15 Temmuz'dan itibaren yaptıran kişilere indirim uygulayacağını söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum