• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Orta ölçekli yaşam tarzı otel markası ile büyümesini hızlandırdı

Radisson Otel Grubu’nun orta ölçekli yaşam tarzı markası prizeotel, yaklaşık 1000 odalık 3 yeni otelin açılışıyla birlikte büyümesini sürdürüyor.

  • Reklam
Orta ölçekli yaşam tarzı otel markası ile büyümesini hızlandırdı
17 Ocak 2023 - 09:28
Reklam
Reklam
Radisson Otel Grubu 2023'te Dortmund ve Dresden dahil olmak üzere yeni açılışlar için gün sayarken, önümüzdeki beş yıl boyunca özellikle İngiltere ve İrlanda olmak üzere seçkin Avrupa ülkelerinde 45 yeni anlaşma ile markayı genişletme planlarını duyurdu.

Ekonomik bir yatırım maliyeti ile birlikte, benzersiz ve seçkin bir karaktere sahip orta ölçekli bir yaşam tarzı deneyimi sunan Prizeotel'in büyüleyici tasarım özellikleri, Brüt İşletme Karı marjının (+%50) yüksek olduğu ve yalın işletme modelinin uygulanabildiği yeni otellere ve dönüşüm projelerine imkan sağlıyor. Her otel, daha modern yaşam alanları arayan gezginler için benzersiz bir alan, tanışıp kaynaşmaya uygun ortak çalışma alanları, dijital seyahatseverler için geçici evler, uluslararası topluluklar için buluşma yerleri ve çalışmak, yeni insanlarla tanışmak ve hayattan zevk almak için ilham verici mekanlar sunarken tüm odalar, şehir tarzı ile rahat bir ortamı bir arada getirmek üzere tasarlandı.


Akıllı yaşam tarzını uygun konaklama fiyatlarıyla bir araya getirebilme başarısını gösteren prizeotel, Bonn, Viyana ve Münster'de açılan yeni otellerle 2022 yılında Almanya ve Avusturya'da büyümesini sürdürüyor. Marka şu anda Almanya, Avusturya, İsviçre ve Belçika'da faaliyet göstermekte olup, 3.200'den fazla odası olan 16 otele sahip.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum