Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otel sahiplerine silahlı, bıçaklı tehdit olayında yeni gelişme!

İstanbul Beyoğlu'nda iki oteli bulunan iki ortağın işlettikleri otellere yapılan bıçaklı ve silahlı saldırılarla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

  • Reklam
Otel sahiplerine silahlı, bıçaklı tehdit olayında yeni gelişme!
19 Ağustos 2021 - 21:29
Reklam
İstanbul Taksim’de esnaflara kendisini istihbarat görevlisi olarak tanıtarak iş yerlerini ve otelleri tehdit ve zorbalıkla ele geçirmeye çalışan şahıslar iki otele tabanca ve bıçakla baskın düzenledi.

Beyoğlu Taksim Şehit Muhtar Mahallesi Süslü Saksı Sokak’ta meydana gelen olayda, sokak üzerindeki bir otelin ortaklarından olan Adnan S., kardeşleri Melik ve Faysal S. ve adamları ile birlikte iki otele baskın düzenledi. ''Bu binayı bırakacaksınız ya da öleceksiniz'' diye tehditler savurarak otelleri basan kişilerin bölgedeki diğer esnafa da uzun süredir tehditler savurduğu belirtildi.


Olayda saldırganlar tabanca ve bıçaklarla darp ettikleri otel çalışanlarını yaralarken olayın ardından ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri saldırganları kıskıvrak yakalayark gözaltına aldı.


Gözaltına alınan şahıslar işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilirken saldırganlardan Adnan S. ile kardeşi Melik S. tutuklanırken, diğer kardeş Faysal S. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


Otellere yapılan bıçaklı ve silahlı saldırı anları ise kameralara yansıdı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum