Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

TUREB'den fidan bağışı kampanyasına destek

Türkiye’nin dört bir yanında meydana gelen ve yüreklerimizi yakan yangınlarda yaşanan kayıplar ve zarar gören canlılar için Türkiye Turist Rehberleri Birliği (TUREB) sessiz kalmadı.

  • Reklam
TUREB'den fidan bağışı kampanyasına destek
03 Ağustos 2021 - 19:19
Reklam
Birlikte yaşamın ve umudun yeniden yeşermesi için tüm gücüyle çalışmaya devam edecek olan TUREB, Bodrum ve ülke genelinde meydana gelen orman yangınları nedeniyle başlatılan fidan dikimi kampanyasına destek oldu.

Turist rehberleri olarak ülkenin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerine aşkla bağlı olduklarını belirten TUREB Başkanı Suat Tural konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada şunları belirtti:


''Cennet vatanımızın neresinde olursa olsun yaşadığımız doğal kayıplarda da içimiz yanıyor, tarifsiz acılar çekiyoruz. Bu sebeple elimizden geldiğince ülkemizin doğal zenginliklerini korumak ve artırabilmek adına paydaşı da olduğumuz Turizm Ormanı projesine bütün delegelerimiz adına fidan bağışında bulunduk. Ayrıca, 2002 yılında Ankara-İstanbul otobanı üzerinde kurduğumuz TUREB Ormanı’nı da tekrar canlandırma çalışmaları yapıyoruz. TUREB olarak ülkemizin doğal mirasına her zaman sahip çıkacağız.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum