• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yıl sonuna kadar Türkiye'de 12 yeni otel açılışı yapacak!

Global otel zinciri bünyesindeki markalardan Türkiye’nin değişik illerinde bu yıl 12 yeni otelin açılışını yapacak.

  • Reklam
Yıl sonuna kadar Türkiye'de 12 yeni otel açılışı yapacak!
10 Haziran 2022 - 05:56
Reklam
Reklam
Nisan ayında Turizmin başnekti Antalya'da hizmete açtığı 346 oda kapasiteli Wyndham Garden Antalya Lara’dan sonra önümüzdeki ay Diyarbakır’da 182 oda kapasiteli Wyndham Garden’ı açmayı planlayan Wyndham Hotels bu ay içerisinde de 88 oda kapasiteli Ramada by Wyndham Rize Fındıklı'yı hizmete açmayı planlıyor.

Ağustos ayında 84 odalı Ramada Encore by Wyndham İstanbul Maltepe'yi hizmete açacak olan grup Temmuz ayında 110 oda kapasiteli Ramada Plaza by Wyndham Ordu ile hizmet vermeye başlayacak. 119 oda kapasiteli Ramada Resort by Wyndham Kızkalesi ve 118 oda ile hizmet verecek Ramada by Wyndham Karapınar’ın da Eylül ayı içerisinde hizmete girmesi planlanyor. 120 oda kapasitesi ile Ramada Plaza by Wyndham Batman'ın açılışını Kasın ayında yapacak olan Wyndham Hotels'in İstanbul Esenyurt’taki Days Hotel by Wyndham'ı 176 odalı olarak Aralık ayında hizmet vermeye başlayacak. 149 oda kapasiteli Ramada by Wyndham Erzurum, 211 oda kapasiteli Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Sultanahmet de Aralık ayında hizmet vermeye başlayacak.


2022 yılı içerisinde ayrıca Ramada by Wyndham Elbistan ve Ramada by Wyndham Samsun’un da açılışını yapacak olan Wyndham Hotels'in bu yıl açılacak otelleri arasında TRYP by Wyndham İstanbul Şişli de bulunuyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum