• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

9 otel markasıyla 2022 yılında güçlü bir büyüme gerçekleştirdi!

2022 yılında, dokuz farklı markadan oluşan güçlü portföyü ve halihazırda büyüyen resort portföyü ile dünyanın ilk üç otel grubundan biri olma yolundaki iddialı genişleme planında ilerlemeye devam etti.

  • Reklam
9 otel markasıyla 2022 yılında güçlü bir büyüme gerçekleştirdi!
19 Ocak 2023 - 15:04
Reklam
Reklam
Radisson Otel Grubu lüks yaşam tarzı markası Radisson Collection, 2022'de Bilbao, Pula, Tiran, Riyad, Tallinn ve İstanbul'da altı yeni otel ile birlikte olağanüstü bir açılış yılı geçirdi.

2023 yılında Grup, Radisson Collection, Santa Sofia Milan, Radisson Collection Royal Astorija Hotel, Vilnius, Radisson Collection Resort, Galle in Sri Lanka ve Cour des Loges Lyon, A Radisson Collection Hotel gibi yeni önemli açılışları sabırsızlıkla bekliyor. Canlı ve dinamik üst segment bir marka olan Radisson RED, 2022 yılını Liverpool, Madrid, Gdansk ve Oslo’da büyük önem arz eden açılışlarla kutladı.


Radisson, Belçika, Polonya, Etiyopya, Tunus, Dubai ve Türkiye’nin yanı sıra Maldivler ve Hindistan’daki yeni otelleriyle birlikte EMEA bölgesindeki en hızlı büyüyen üst segment marka olma özelliğini koruyor. Radisson Blu, on yılı aşkın bir süredir Avrupa'nın en büyük üst segment markası olmaya devam ediyor ve Romanya, Madagaskar, İngiltere ve İspanya'nın yanı sıra Güney Sudan'da da büyüyor. Radisson Individuals ise İtalya, Fransa, Polonya ve Tayland’daki 20’den fazla yeni oteliyle büyümesini artırdı. Radisson Individuals Retreats’in bir üyesi olan Rakkh Resort, a member of Radisson Individulas Retreats’in açılışıyla birlikte ilk Radisson Individuals Retreats otelini Hindistan’da açan Radisson Otel Grubu, sunduğu wellness programları, kültür gezileri, özel menüler ve daha birçok alternatif ile misafirlerine olağanüstü ve benzersiz bir deneyim vadediyor.


2022’de gerçekleşen üç yeni prizeotel açılışı ile birlikte Grup, 2023’te imza niteliğindeki orta segment yaşam tarzı markasını daha da büyütmeye odaklanacak. Grubun Resort Otelleri, iş dünyası, otel sahipleri ve misafirler için giderek daha önemli hale geldi. Grup, Dubai’deki Radisson Beach Resort Palm Jumeirah ve ünlü Victoria Şelalesine yakın Radisson Blu Mosi-Oa-Tunya, Livingstone Resort’un yanı sıra Skiathos and Mykonos (Yunanistan), Pula (Hırvatistan), Phan Thiet (Vietnam), Goa (Hindistan), Galle (Sri Lanka), Port Ghalib ve Port Phoenice (Mısır), Saly (Senegal), Larnaca (Kıbrıs) ve Saidia’da (Fas) açılan resort oteller ile birlikte 130 güçlü resort otelden oluşuna portföyüne yenilerini ekledi.


Radisson Otel Grubu Global Geliştirme Başkanı Elie Younes konuya ilişkin olarak şunları söyledi: ''Otel sahiplerimizin güveni, markalarımızın uygunluğu ve ekip arkadaşlarımızın özverisi sayesinde 2022'de önemli bir büyüme sağlamaya devam ettik. Heyecan verici zorluklar ve fırsatlar getirecek olan 2023'te, gelişen pazar koşullarına ayak uydurmak üzere çevik, azimli ve yenilikçi olmaya devam edeceğiz.''  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum