Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Easyjet'ten Türkiye'ye güzel haber

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Dalaman, Bodrum ve İzmir uçuşlarını 2022 yılının Mart ayına kadar iptal eden İngiliz hava yolu şirketi ve tur operatörü EasyJet tarafından rezervasyonlarla ilgili açıklama yapıldı.

  • Reklam
Easyjet'ten Türkiye'ye güzel haber
21 Ağustos 2021 - 08:13
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm pazarlarından İngiltere'nin kırmızı listede tutmasından dolayı bu pazarda 2021 sezonunu kaybeden Türkiye'ye 2022 sezonu için güzel haber geldi.

Şu anda kırmızı listede olmasına rağmen İngiltere'de 2022 sezonu için en iyi rezervasyonu Türkiye'nin aldığını açıklayan EasyJet Holidays dağıtım müdürü Brad Bennetts konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Akdeniz destinasyonları içinde en iyi satışı Türkiye, özellikle de Antalya alıyor. Antalya açık ara önde. 2022 için turizm ticareti gerçekten güçlü ve rezervasyonlar iyi gidiyor. 2022  turizm sezonu satışlarında her şey dahil 4 yıldız oteller başta olmak üzere aile tatilleri başı çekiyor. 2021 sezonunda çok sayıda engel çıkmasına rağmen son dakika satışları da arttı.''


12 Mayıs'tan bu yana İngiltere'nin seyahat listesinde kırmızı kategoride olan Türkiye, üç haftada bir yapılan güncellemelerde bu listede kalmaya devam ederken kırmızı listedeki ülkelerden gelenlerin 10 gün boyunca masraflarını karşılayarak ev yerine otel karantinasında kalması gerekiyor. Yapılan son güncellemede İngiltere'de uygulanan otel karantinası masraflarına da zam geldi. Otel için ödenen ücret 1.750 sterlinden 2.285 sterline çıkarıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum