Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ünlü otelin yedinci katından düşen kadın ağır yaralandı!

Beşiktaş Ortaköy'de bulunan ünlü bir otelin 7'nci katından düşen kadın ağır yaralandı.

  • Reklam
Ünlü otelin yedinci katından düşen kadın ağır yaralandı!
03 Mart 2022 - 04:31
Reklam
Ortaköy Yıldız Mahallesi Ortaköy Salhanesi Sokak üzerinde faaliyette olan Radisson Blu Bosphorus Hotel'de meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre ismi öğrenilemeyen bir kadın otelin 7'nci katındaki odadan henüz belirlenemeyen bir nedenle beton zemine düşerek ağır yaralandı.

Bölgede bulunan vatandaşlar tarafından olayın ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken ilk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma  Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay sırasında kadının yanında bulunan ve yüzünde tırnak izleri olduğu iddia edilen bir erkek, polis tarafından gözaltına alınırken polis ekipleri bölgeye güvenlik şeridi çektikten sonra olay yeri inceleme ekipleri de uzun süre inceleme yaptı. Çiftin olay öncesinde otele gelmeden önce yan tarafta bulunan bir gece kulübünde tartıştıkları iddia edildi.


Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken son 2 yılda en az 28 kadın evde yalnız değilken balkondan ya da pencereden düşerek yaşamını yitirdi. 


Ankara'da 2018 yılında bir plazanın 20'nci katından düşerek hayatını kaybeden Şule Çet'in ölümü aylarca intihar mı cinayet mi? diye tartışılmış ve Çet'in intihar ettiği öne sürülmüş, daha sonra ise genç kadının intihar etmediği öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Ünlü otelde de yaşananlar da akıllarda bu yönde soru işaretlerine neden oldu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum