Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Skandalların göbeğindeki 5 yıldızlı otel icradan satılacak!

Türkiye’nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla’nın Bodrum ilçesinde doğa katliamıyla gündeme gelen otelin kamu bankalarına olan borcunu ödemediği için icra yoluyla satılacağı belirtildi.

  • Reklam
Skandalların göbeğindeki 5 yıldızlı otel icradan satılacak!
04 Ağustos 2022 - 00:07
Reklam
Yapımına başlandığı ilk günden itibaren yaptığı doğa kaltiamlarıyla tartışmaların odağında olan ve dün kamu bankalarına olan kredi borçlarını ödemediği ancak banka tarafından hiç bir girişimde bulunulmadığı haberleri gündeme bomba gibi düşen Bodrum Torba Mevkii Usuluk Koyu'nda bulunan Thor Luxury Hotel bankaya olan kredi borcunu ödemediği için icra yoluyla satılacak.

Türkiye'nin turizm cenneti Bodrum'da daha önce köpek ölümleri ve mafya usulü gözdağıyla gündeme gelen Ürdün asıllı Türk vatandaşı Abdullah Heyecan'ın sahibi olduğu Thor Luxury Hotel'e bir kamu bankasının 32 milyon Euro kredi alacağına karşılık haciz koyduğu belirtildi.

Otelin sahibi Abdullah Heyecan'ın tesisi ucuza almak için girişimlerde bulunduğu ve icradan yapılacak satış ihalesinin duyulmaması için çalıştığı belirtiliyor. Heyecan'ın sahibi olduğu Heyecan Yatırım A.Ş.’ye Rixos otelleri ve Sembol İnşaat’ın sahibi Fettah Tamince de ortak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum