• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Çalıştığı otelde kabusu yaşadı! Otel sahibi ve müdürüne hapis yolda

Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bulunan bir otelin mutfağında işe başlayan 29 yaşındaki Cansu B. kabusu yaşadı.

  • Reklam
Çalıştığı otelde kabusu yaşadı! Otel sahibi ve müdürüne hapis yolda
26 Eylül 2022 - 04:43
Reklam
Reklam
Reklam
29 yaşındaki Cansu B., Haziran ayında Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bulunan bir otelde kahvaltı için sıcak ürünlerin pişirilmesi için anlaşma yaptı. Otelde göreve başlayan Cansu B., mutfak kısmında bulunan piknik tüpünün insan boyundan daha uzun olduğunu fark etti.

Olay günü mutfakta arkadaşları ile birlikte lokma tatlısı yapmaya hazırlanan genç kadın, tatlıyı piknik tüpünün üzerinde pişirmeye başladı. Tüpün boyundan daha uzun olduğu için pişirmede zorlanan Cansu B., kontrol amaçlı tatlıya yaklaşacağı sırada büyük bir patlama sesiyle kızgın yağın üzerine geldiğini fark etti.


Vücudunun çeşitli yerlerine sıçrayan kızgın yağın etkisiyle can çekişen genç kadına çalışma arkadaşları yardım ederken durum otel müdürü ve sahibine iletildi. Genç kızın kızgın yağ sonucu yandığını gören otel müdürü Muammer Soner K., yaşanan durumun her zaman olabileceğini ifade ederek ilgisiz davranırken genç kadın kendi imkanlarıyla hastaneye giderek tedavi oldu.


Piknik tüpünün üzerinde bulunan kızgın yağın patlaması sonucu adeta dehşeti yaşayan, vücudunun çeşitli yerlerinden ağır bir şekilde yaralanan 29 yaşındaki Cansu B., otel sahibi ve işletme müdürünün sorumsuzluğundan dolayı yaralandığını belirterek şikayetçi oldu. Otel sahibi ve sorumlu müdür hakkında hapis istemiyle dava açıldı.
YORUMLAR

  • 0 Yorum